Tüm Kategoriler
Sepetim

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA


Sivriler Mobilya, Eviniz ve Yaşam alanlarınız için tüm ihtiyaçlarınızıbulabileceğiniz Türkiye'nin en büyük kapsamlı mobilya ve ev dekorasyon ürünlerisatış sitesidir.

 

Biz Kimiz?

 

  Evinizin şıklığı ve konforu için birbirinden farklı kategorideürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştrmayı ilke edinen, mobilya ve evdekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük kapsamlı e-ticaret sitesiyiz. SivrilerMobilya olarak, zaman içerisinde yüzlerce yerli üretici ile kurduğumuz ortaklıkve bayilik , eviniz için en şık, en konforlu ve birbirinden farklı kategoridekiürünleri gerek tasarlatıp, ürettirerek; gerekse en uygun fiyatlarla tedarikederek sizlerin beğeninize sunuyoruz. Üstelik yüzde yüz yerli üreticilerleyaptığımız özel anlaşmalar ile sizin için en uygun fiyat garantisini ve ürünkalitesini sunuyoruz.

 

Hikayemiz

 

Sivriler Mobilya.com’un hikayesi,1980 Yılında Aktif Pazarlama vemağazacılık alanında kurulan SVR Grup; Mobilya,Halı,Beyaz Eşya,Perde veAksesuar ürünleri üzerine üretim ve satış hizmeti vermektedir.Faaliyetgöstermiş olduğumuz sektörlerde zaman içerisinde müşterilerimizden gelentalepler doğrultusunda ev ürünlerinin ağırlıklı olarak bulunduğu onlinemağazacılık alanında Sivriler Mobilya.com mağazasınıkurmuştur.Müşterilerimizden gelen yoğun tavsiye ve talep doğrultusunda hedefkitlemiz, konseptimiz ve adımız değişti. Böylece eviniz için her şeyibulabileceğiniz Sivriler Mobilya.com kurulmuş oldu. Dünyanın bir çok ülkesindeihracatlarımız ve hizmetlerimiz devam etmektedir.Türkiye'nin en kapsamlıMobilya ve Dekorasyon satış sitesi olma hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.

 

Sırrımız Ne ?


5.000 m2’lik depomuz,6.000 m2’lik mağazamızda toplam 40 kişilik ekibimizlesizin için her şeyin kusursuz olması için çalışıyoruz. Sunduğumuz %100 güvenlialışveriş imkanı ile her gün yüzlerce adet paketi müşterilerimize üst düzeykalite kontrol sistemleriyle sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Ve her mutlumüşterimizden gurur duyuyoruz!

 

Geniş ve farklı kategorilerde yer alan ürün yelpazemizin yanı sıra sizzleriçin özel hazırlanmış olan Markalarımız olan Svr Home, Svr Wood, Svr HomeConsept ve sadece Sivriler Mobilya'da yer alan kendi üretimimiz olan diğerürünlerimizi Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinede ihracat yapıyoruz.

Ev ve dekorasyon alanındaki güncel moda ve trendleri,Yurt İçi ve Yurt DışıFuarlarını yakından takip ederek Sivriler Mobilya.com ziyaretçilerimize 200bin’den fazla ürün sunuyoruz. Gardroptan tabloya, halıdan avizeye kadarevinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri en iyi fiyat garantisiyle Sivriler Mobilya.com’dabulabilirsiniz.

 

www.sivrilermobilya.com

Eviniz için Herşey!

department image Online

Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi