Tüm Kategoriler
Sepetim

Yurt Dışına Satış

Avrupa Ülkelerinde Sivriler Mobilya ürünleri evinize kadar teslim!

-Sivriler Mobilya nin özenle seçilmiş, binlerce şık ürününü artık anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile 27 Avrupa ülkesine sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

-Müşterilerimiz www.sivrilermobilya.com.tr adresinden bize ulaşarak seçmiş olduğu ürünleri 27 Avrupa ülkesine (Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hırvatistan, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan) siparişlerini verebilir; ödemenizi kapıda ödeme ( yarısı ön ödeme yapma şartı ile ) banka havalesi ile, Western union veya Paypal ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz..

-Siparişini verdiğiniz ürünleri Türkiye için geçerli teslimat süresine ilave 2-3 hafta içerisinde binanızın önüne kadar teslim ediyoruz.

-Siparişinizin nakliye masrafı ile ilgili detaylı bilgiyi ve her ülkenin kendi nakliye ücretini 0850 304 18 95 veya i[email protected] mail adresimizden öğrenebilirsiniz.

-Siparişiniz için ödeyeceğiniz tutara yurt içi gümrükleme, yurt dışı gümrükleme, yurt dışı vergiler, sigorta ve nakliye ücreti dahildir.

-Gönderim süreci, sipariş işlemleri ve diğer bilgi talepleriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

-Ürünü veya ürünleri belirle.

- 0850 304 18 95 numaralı sipariş hattımızdan  veya i[email protected] mail adresinden bize ulaş.

-Uzman ekibimiz ürünlerinin siparişini oluştursun

-Ürünlerin gümrük, vergi, nakliye süreçleriyle uğraşmadan binanın önüne kadar gelsin

Dikkat edilmesi gerekenler

-Sivriler Mobilya ürünler için taşıma ve kurulum hizmeti sağlamamaktadır. Taşıma  ve kurulum gerektiren ürünlerden  müşterinin kendisi sorumludur.

-Siparişin onaylanmasının ardından, herhangi bir yeni kampanya sebebiyle oluşabilecek fiyat düşüşü dolayısıyla tekrar yeni sepet oluşturulmayacaktır. Siparişin oluşturulma tarihinden sonra Sivriler Mobilyanın duyuracağı diğer indirimlerden yararlanılamayacaktır.

-Siparişin onaylanmasının ardından, ürünün fiyatında gerçekleşebilecek artıştan herhangi gibi etkilenme yaşamadan belirlenmiş teslimat tarihinde müşterimize teslimat yapılacaktır.

-Sipariş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde ücretsiz iptal veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. 3. gün sonrasındaki iptal talepleri kabul edilmez.

-Sipariş verdiğiniz ürünlerde açık veya gizli ayıp halleri dışında değişim/iade hakkı bulunmamaktadır.

department image Online

Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi