Tüm Kategoriler
Sepetim

Klasik Koltuk Takımı

Klasik Koltuk Takımı

Filtrele
Klasik Koltuk Takımı
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Üçlü Koltuk 230 77 92 Tekli Koltuk 75 111 65 Orta Sehpa 102 47 77 Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik ..
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Üçlü Koltuk 215 119 85 Tekli Koltuk 82 120 62 Orta Sehpa 117 49 82 Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik ..
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Üçlü Koltuk 230 77 92 Tekli Koltuk 75 111 65 Orta Sehpa 102 47 77 Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik ..
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Dörtlü Koltuk 285 75 105 Tekli Koltuk 90 80 85 Orta Sehpa 137 45 88 Yan Sehpa 54 65 54 Ürün Ölçüleri Geni..
Başbuğ Lüks Koltuk Takımı Başbuğ Lüks Koltuk Takımı
Yeni -30 %
Marka: SVR HOME
SVR HOME Tüm Dünyada Mobilya ve Ev Dekorasyonunda kalite ve estetiği sizlere sunan SVR HOME markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve tecrübeli bir ekip yer alıyor. SVR HOME, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın..
Belarus Salon Takımı; Bir adet üçlü koltuk - bir adet üçlü koltuk (chester) ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Farklı renk seçenekli Desenli kumaş yapısı Ahşap klapa ve iskelet ..
Belinda Koltuk Takımı; İki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Ahşap iskelet yapısı Desenli oturum minderi Lake boya kol ve ayak yapısı Gümüş varaklı işçilik det..
Bensu Klasik Koltuk Takımı; İki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Ahşap iskelet yapısı Desenli oturum minderi Beyaz ve gold detaylı klapa Kadife kumaş döşeme y..
Ürün Bilgisi   Dicle Koltuk Takımı; İki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Ürünümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ürün ölçüleri aşağıda belirtilmiştir     Dicle koltuk takımı iskelet niteliği masif ağaç kategorisinde yer alan..
Ürün Bilgisi   Efsane Koltuk Takımı; İki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Ürünümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ürün ölçüleri aşağıda belirtilmiştir     Efsane koltuk takımı iskelet niteliği masif ağaç kategorisinde yer al..
Elsiyum Koltuk Takımı; Bir adet dörtlü koltuk (metalli) - bir adet dörtlü koltuk ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Ahşap iskelet yapısı Paslanmaz metal ayak  Exclusive koleksiyo..
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Üçlü Koltuk 228 107 86 Tekli Koltuk 90 117 80 Orta Sehpa 120 42 80 Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 51 (5 Sayfa)
department image Online

Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi