Tüm Kategoriler
Sepetim

Modern Koltuk Takımı

Modern Koltuk Takımı

Filtrele
Modern KoltukTakımı
Ada Salon Takımı; İki adet üçlü koltuk (yataklı) ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Yataklı üçlü koltuklar Soft silinebilir kumaş Orta sert oturum süngeri Mobilya kol detaylı üç..
Marka: IC Twins
Adal Plus Koltuk Takımı, Antrasit - Modern Koltuk Takımı-Ürün Özellikleri Takım İçeriği1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır -izmir mobilya..
Marka: IC Twins
Adal Plus Koltuk Takımı, Kumaş Değişimli - Modern Koltuk Takımı-Ürün Özellikleri Takım İçeriği1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır -izmir mobilya..
Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Dörtlü Koltuk 275 85 95 Üçlü Koltuk 210 85 95 Tekli Koltuk 83 85 83..
Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Üçlü Koltuk 225 77 105 Tekli Koltuk 82 92 95..
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Dörtlü Koltuk 330 63 105 Üçlü Koltuk 240 63 105 Tekli Koltuk 85 102 90 Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik ..
Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Üçlü Koltuk 215 80 97 Tekli Koltuk 80 85 78..
Marka: EF
Afra Koltuk Takımı, Antrasit Gri - Modern Koltuk Takımı-Ürün Özellikleri Takım İçeriği1 adet üçlü koltuk ve1adet berjerden oluşmaktadır -izmir mobilya..
Ahenk Koltuk Takımı One Ahenk Koltuk Takımı One
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Ahenk Koltuk Takımı One Ürün Açıklaması Ahenk Koltuk Takımı OneTakım 3+3+1 seçeneklidir2 adet üçlü koltuk yataklı1 adet berjerModülleri tekil olarak satın alabilirsinizOrta sehpa fiyata dahil değildirYatak alanı 112 * 184 cmKolların içerdiği çelik iskelet; kollardaki sallanma, çökme ve kırılma gibi ..
Akalis Koltuk Takımı; İki adet üçlü koltuk (yataklı) ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Ahşap klapalı Yüksek metal ayak Gürgen iskelet yapısı Döner ayaklı berjer modeli Ay..
Akasya Salon Takımı; İki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Metal ayak yapısı İskandinav tasarım Soft oturum sünger Leke tutmaz kumaş Sehpalar fiyata dahi..
 İki adet üçlü koltuk (yataklı) ve bir adet tekli koltuk takım fiyatına dahildir Sehpalar fiyata dahil değildir Kol kısımlar ahşap detaylıdır Ayak yapısı gold renkte metaldir Farklı renk seçeneği bulunmaktadır Kanepeler kol ve sırt mekanizmalıdır Kırlent ürünleri koltuk takımı fiyatlarına..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 954 (80 Sayfa)
department image Online

Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi