Tüm Kategoriler
Sepetim

Genç Odaları

Genç Odaları

Filtrele
Genç Odaları
3 kapılı gardrop - karyola ve başucu 100 cm - çalışma masası - komodin fiyata dahildir Melamin kaplama yapısı Rattan desenli ön yüzeyler Minimalist modern tasarım İç yatak fiyata dahil değildir Çalışma masası usb girişlidir ve not panoludur Dolap modeli çekmecelidir, şifonyer çekmeceli ve..
Alix Genç Odası Takımı Alix Genç Odası Takımı
Yeni -40 %
Marka: SVR HOME
Fren sistemli çekmeceler Fren sistemli dolap kapakları Ledli şifonyer aynası Yüksek bakır metal ayak Led aydınlatmalı gardolap Çekmeceli ve led askılıklı dolap Bazalı karyola opsiyoneldir. Dolap içi askı ve raf bölümü kıyafetler için ferah bir kullanım alanı sağlıyor Üründe 120 cm karyola ve bazalı ..
Marka: Lajivert
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik 3 Kapılı Gardrop 173 200 61 Karyola ve Başucu 100 cm 112 107 216 Karyola ve Başucu 120 cm 132 107 216 Şifonyer ve Ayna 84 82 49 Çalış..
Amelie Genç Odası Takımı Amelie Genç Odası Takımı
Yeni -40 %
Marka: SVR HOME
Fren sistemli çekmeceler Bas/Aç sistemli dolap kapakları Dolap sol taraf 2 kapaılı Bas/Aç sistemlidir Dolap sağ taraf frenli sürgü sistemlidir Metal raf panolu dolap Yüksek metal ayak yapısı Bench opsiyoneldir Led aydınlatmalı gardolap Çekmeceli ve led askılı dolap Dolap içi askı ve raf bölümü kıyaf..
Marka: gala mobilya
Ancelin Genç Odası; İki kapılı gardrop - karyola ve başucu 100 cm - çalışma masası ve komodin takım fiyatına dahildir.   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ürün ölçüleri aşağıda belirtilmiştir   Dolap iki kapaklıdır Doğal melamin kaplama Sıkıştırılmış yonga malz..
Marka: gala mobilya
Ancelin Genç Odası; Üç kapılı gardrop - karyola ve başucu 100 cm - çalışma masası ve komodin takım fiyatına dahildir.   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ürün ölçüleri aşağıda belirtilmiştir   Ekru renk kaplama Dolap üç kapaklıdır Doğal melamin kaplama Sıkıştı..
Marka: Manço
Aronya Genç Odası; 3 kapılı gardrop - bazalı karyola ve başucu - çalışma masası - komodin takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   3 kapaklı dolap 2 çekmeceli gardolap Üst modüllü set masa Beyaz meşe renk kom..
Marka: Lajivert
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik 3 Kapılı Gardrop 135 205 60 Karyola ve Başucu 100 cm 120 108 209 Karyola ve Başucu 120 cm 140 108 209 Şifonyer ve Ayna 85 80 45 Çalış..
Marka: Lajivert
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik 3 Kapılı Gardrop 135 205 60 Sedirli Karyola 208 112 99 Şifonyer ve Ayna 85 80 45 Alt Karyola 199 24 98 Ürün ..
Atlas Genç Odası Takımı Atlas Genç Odası Takımı
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Atlas Genç Odası Takımı Ürün Açıklaması Atlas Genç Odası Takımı i>Genç odası takımı fiyat içinde olan modüller5 kapı dolap100x200 karyolaÇamaşırlıkKitaplıkTekil olarak satın alabilirsinizTakıma ilave edebileceğiniz diğer modüllerE1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedirDekoratifModern..
Marka: MARCABELLA
Ürün Bilgisi   Azra Genç Odası; Gardrop - Karyola ve Başucu - Çalışma Masası -  Bir Adet Komodin Takım Fiyatına Dahildir   Genç Odası Modelini Takım Halinde Alabildiğiniz Gibi Dilerseniz İstediğiniz Modülleri Tek Olarak Sipariş Verebilirsiniz   Takımın Ölçüleri Aşağıda Detaylı Olarak Belir..
Belda Genç Odası Takımı Belda Genç Odası Takımı
Yeni -40 %
Marka: SVR HOME
Şık ve zarif detaylar odanıza renk katacak. Ham Madde : MDF yapısı itibariyle her noktasının homojen yoğunlukta olması, standart boyutlarda elde edilebilmesi, freze işlemlerindeki mükemmelliği, yüzey ve kenarlardan uygulanan vidaları iyi tutması nedeniyle tercih edilmektedir. Pürüzsüz yüzey Yükse..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 272 (23 Sayfa)
department image Online

Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi