Tüm Kategoriler
Sepetim

Ahşap Yemek Odası

Ahşap Yemek Odası

Filtrele
Ahşap Yemek Odası
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Konsol ve Ayna 230 80 45 Yemek Masası 200 75 100 Tv Ünitesi 360 53/200 45/35 Orta Sehpa 100 45 100 Yan Sehpa 50 60 50 ..
Alara Yemek Odası; Konsol - yemek masası ve 6 adet sandalye takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Özel renkli tasarım Ham ahşap malzeme Renk seçenekli model Eskitme detaylı yüzeyler Konsol modeli ayn..
Alara Yemek Odası; Konsol - yemek masası ve 6 adet sandalye takım fiyatına dahildir   Takımdan istediğiniz modülü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüler aşağıda belirtilmiştir   Özel renkli tasarım Ham ahşap malzeme Renk seçenekli model Eskitme detaylı yüzeyler Konsol modeli ayn..
Alara Vintage Yemek Odası Takımı Three Alara Vintage Yemek Odası Takımı Three
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Alara Vintage Yemek Odası Takımı Three Ürün Açıklaması Alara Vintage Yemek Odası Takımı ThreeTakım içindeki modüllerKonsolYemek masası6 adet sandalyeTv ünitesi fiyata dahil değildirMasif ahşapMetal kulpAhşap sandalyelerRenk seçenekliMavi ve ceviz eskitme renkCountry tasarımVintage..
Alara Vintage Yemek Odası Takımı Two Alara Vintage Yemek Odası Takımı Two
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Alara Vintage Yemek Odası Takımı Two Ürün Açıklaması Alara Vintage Yemek Odası Takımı TwoTakım içindeki modüllerKonsolYemek masası6 adet sandalyeTv ünitesi fiyata dahil değildirMasif ahşapMetal kulpAhşap sandalyelerRenk seçenekliMavi eskitme renkCountry tasarımVintage..
Alara Yemek Odası; Bir adet konsol - bir adet yemek masası ve 6 adet sandalye takım fiyatına dahildir.   Fonksiyonel konsol modülü  Farklı renk uygulanabilir Özel country tasarım Ahşap malzeme garantisi Özel işçilik gerektiren ön yüzeyler ve cilalı modüller ürünün kalitesini arttırmaktadı..
Ares Modern Yemek Odası Takımı Ares Modern Yemek Odası Takımı
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Ares Modern Yemek Odası Takımı Ürün Açıklaması Ares Modern Yemek Odası TakımıTakım içindeki modüllerKonsol ve aynaYemek masası6 adet sandalyeModülleri tekil olarak satın alabilirsinizDuvara monte konsol aynalıMetal gold ayaklarLedliYüksek ayaklıGeniş masaMdf malzemeCeviz renkModern tasarımAyaklar si..
Arty Line Ahşap Yemek Odası Takımı Arty Line Ahşap Yemek Odası Takımı
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Arty Line Ahşap Yemek Odası Takımı Ürün Açıklaması Arty Line Ahşap Yemek Odası TakımıYemek odası takımı fiyat içinde olan modüllerKonsol ve aynaYemek masası6 adet sandalyeTekil olarak satın alabilirsinizTv ünitesi ve orta sehpa fiyata dail değildirMdf masif malzemeAhşapLake boyaEkru renkMetal rose g..
Aşiyan Luxury Yemek Odası Takımı Aşiyan Luxury Yemek Odası Takımı
Yeni -8 %
Marka: infavori
Aşiyan Luxury Yemek Odası Takımı Ürün Açıklaması Aşiyan Luxury Yemek Odası TakımıTakım içindeki modüllerKonsol ve aynaYemek masasıSandalye 6 adetModülleri tekil olarak satın alabilirsinizTv ünitesi fiyata dahil değildirMdf kaplamaAynalıYerden yüksekGeniş sabit masaKristal ayak tasarımlı konsolParlak..
Bade Yemek Odası Takımı Bade Yemek Odası Takımı
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Bade Yemek Odası Takımı Ürün Açıklaması Bade Yemek Odası TakımıTakım içindeki modüllerKonsol ve aynaYemek masasıSandalye 6 adetModülleri tekil olarak satın alabilirsinizTv ünitesi ve orta sehpa fiyata dahil değildirİthal kumaş sandalyelerAynalı tasarımAçılır masalıDuvara monte konsol aynalıAhşap kre..
ul> Ürün Ölçüleri Genişlik Yükseklik Derinlik Konsol ve Ayna 200 76 48 Yemek Masası 220 75 100 Sandalye 50 83 50 Tv Ünitesi 240 52 48 Orta Sehpa 104 34 104 Yan S..
Betalife Yemek Odası Takımı Betalife Yemek Odası Takımı
Yeni -8 %
Marka: SVR HOME
Betalife Yemek Odası Takımı Ürün Açıklaması Betalife Yemek Odası TakımıTakım içindeki modüllerKonsol ve aynasıYemek masası6 adet sandalyeModülleri tekil olarak satın alabilirsinizTv ünitesi ve orta sehpa fiyata dahil değildirE1 standartlarında malzemeler ile üretilmektedirAynalı üst tablalı konsolAç..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 82 (7 Sayfa)
department image Online

Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi